+370 647 23030 +370 647 23040 zaluma.laistymas@gmail.com

Lauko šviestuvai

Natūralaus akmens šviestuvai su LED lemputėmis.

Kodėl LED lemputės yra geriau nei kitokios?

Efektyvumas – LED lempos taupiai naudoja energiją. Apie 80 proc. elektros energijos paverčiama šviesos energija, likę 20 proc. yra prarandami kaip šilumos energija, kai tuo tarpu įprastos lemputės tik 20 proc. elektros energijos paverčia šviesos energija, o likę 80 proc. yra prarandami kaip šilumos energija.Tai svarbu ne tik pinigine prasme, bet ir aplinkosaugine prasme.

Saugumas – LED lemputėse naudojama žemos įtampos elektros energija, dėl to įjungtos LED lemputės išlieka vėsios, neįkaista kaip įprastos lemputės. Jas galima liesti net ir įjungtas.

Dydžių įvairovė – LED lemputės gali būti įvairiausių dydžių (gali būti 2 mm ir netgi mažesnės).

Spalvų įvairovė – Ši savybė leidžia turėti nepakartojamų spalvų, įvairiausių atspalvių dekoratyvinį LED apšvietimą, kuris padeda kurti įdomesnį interjerą, dizainą. Be to, jas galima nesunkiai padaryti blausias arba labai ryškias (neonines).

Ilgaamžiškumas – LED lemputės gali tarnauti labai ilgai (nuo 50 tūkst. iki 100 tūkst. valandų arba 11 metų nenutrūkstamo veikimo arba 22 metai 50% veikimo), kai įprastos lemputės tarnauja tik 5 tūkst. valandų. Jos atsparios dažnam junginėjimui, jas galima naudoti ne tik tam, kad reikėtų rečiau pirkti įprastas lemputes, bet ir tose vietose, kur įsukti lemputę sudėtinga, sunku pasiekti, o vieną kartą įsukus LED lemputę, problema išsisprendžia ilgam.

Atsparumas – LED lempos viduje nėra trapaus kaitinimo siūlo ir jų išorinis apvalkas nėra dūžtantis. Jos atsparios karščiui, šalčiui ir smūgiams.