+370 647 23030 +370 647 23040 zaluma.laistymas@gmail.com

Apie mus

Esame tėvas ir sūnus. Aš, tėvas, sodininkyste domėtis pradėjau dar vaikystėje, genėti obelis mokėjau jau būdamas 13 metų, vėliau su dideliu džiaugsmu pradėjau prižiūrėti savo sodą, pagalbos dažnai ėmė prašyti ir kaimynai. Sūnus sekdamas mano pavyzdžiu, įgijo apželdinimo specialybę, nors nemažai patirties įgijo dar iki universiteto.

Vedami bendrų pomėgių 2008 metais kartu pradėjome individualią veiklą, per šį laiką sukaupėme daug naudingos patirties. Pradžia buvo automatinių laistymo sistemų įrengimas, o dabar atliekame kone visus su gražia namų aplinka susijusius darbus: įrengiame laistymo sistemas, sėjame veją, apželdiname dekoratyviniais augalais, įrengiame įspūdingus dekoretyvinius krioklius, baseinus, fontanus, pasirūpine kiemo apšvietimu, profesionalia aukšto spaudimo įranga plauname kietus paviršius (trinkeles, terasas, fasadus, stogus ir kt.).

Savo partneriais pasirenkame tik patikimiausias įmones, rūpinamės gaminių kokybe, siekiame pasiūlyti savo klientams tik tai, kas yra geriausia ir novatoriška.

Mylime savo darbą, todėl jį atliekame ypač kruopščiai ir kokybiškai. Mes dirbame, kad įgyvendintume Jūsų svajones.

Arvydas ir Edgaras